DoubleTree by Hilton Łódź

Usługi dodatkowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Wybierz
liczbę osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Dodatkowe Usługi

W naszym hotelu można nie tylko zrelaksować się w komfortowych warunkach, ale także załatwić bieżące sprawy. Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić swój czas, zachęcamy do skorzystania z szeregu dodatkowych usług, takich jak wypożyczalnia samochodów oraz ręczna myjnia samochodowa zlokalizowana na podziemnym parkingu. Pomocą służy również Guest Relations Manager, który dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w hotelu był jeszcze przyjemniejszy oraz przebiegał bez zakłóceń.

Parking

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy ponad 300 miejsc parkingowych, zarówno podziemnych, jak i naziemnych (dostępnych bezpośrednio przed hotelem oraz na parkingu położonym przy budynku TV TOYA). Opłata parkingowa wynosi 50 PLN za dobę lub 5 PLN za godzinę. Można ją uiścić zarówno w hotelowej recepcji, jak i w kasach znajdujących się na parkingach. Goście apartamentów oraz pokoi typu Deluxe mają miejsce parkingowe wliczone w cenę pobytu.

Wypożyczalnia samochodów AVIS

Na terenie hotelu możliwy jest wynajem samochodu. Wypożyczalnia AVIS posiada w swojej ofercie szeroki wybór aut, w zależności od potrzeb oraz budżetu. Dzięki temu poruszanie się po Łodzi będzie znacznie łatwiejsze, podobnie jak podróż na lotnisko i z powrotem. Wypożyczalnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 17:00 oraz w weekendy i święta po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji.

Myjnia Samochodowa

Na terenie podziemnego parkingu hotelu znajduje się samochodowa myjnia ręczna. Dzięki temu, w czasie pobytu mogą Państwo zadbać również o swoje auto. Skorzystać w niej można z usług mycia, sprzątania wnętrza oraz woskowania karoserii. Myjnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 17:00 oraz w soboty w godz. 9:00- 14:00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij