W cenę pakietu wliczone są:
nocleg ze śniadaniem
bilety na koncert
10% zniżki na usługi gastronomiczne
parking
Renata Przemyk Kwartet „Babę Zesłał Bóg”
Wyjątkowy koncert złożony z najważniejszych piosenek Artystki z ostatniej płyty „Renata Przemyk i Mężczyźni” zaaranżowany na kwartet. Jeden z projektów specjalnie stworzonych w ramach jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej.
Zaczęła śpiewać jako nastolatka z lokalnymi kapelami rockowymi, choć prawdziwe powołanie odkryła dopiero na studiach, zainspirowana Tomem Waitsem, Talking Heads, Niną Hagen i Frankiem Zappą. Wychodząc w swojej muzyce od surowego, postpunkowego brzmienia, poszerza konsekwentnie instrumentarium, eksperymentuje z brzmieniami i jest współproducentką swoich płyt. W 2020 roku obchodziła 30-lecie wydania pierwszej płyty i z tej okazji powstał wyjątkowy album jubileuszowy, składający się z 13 największych hitów Renaty Przemyk. Piosenki te wykonanała wspólnie z wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej. Artystka zaprosiła do współpracy m.in. Johna Portera, Wojciecha Waglewskiego, Grzegorza Turnaua, Marka Dyjaka, Artura Andrusa, Igora Herbuta, Czesława Mozila i in. W plebiscycie „Polityki” i „Wprost” znalazła się w setce najwybitniejszych artystów XX wieku.
Projekt w składzie: Renata Przemyk – wokal, perkusjonalia
Piotr Wojtanowski – bas
Piotr Bogutyn – gitara
Maciej Gołyźniak – instrumenty perkusyjne
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”
Hedone powstało na początku lat 90. w Łodzi. Zespół należy do grona najbardziej nowatorskich, niepoddających się zaszufladkowaniu formacji. Można śmiało stwierdzić, stanowi niezwykle wartościowy, wręcz nieodłączny już element polskiej sceny muzycznej ostatnich czterech dekad.
Po 15 latach milczenia Hedone powróciło z nowym albumem „2020”, który ukazał się 31 grudnia 2020 roku.