DoubleTree by Hilton Łódź

COMA + Goście specjalni: Snowman i Reload

COMA + Goście specjalni: Snowman i Reload

zarezerwuj już dziś
20 października łódzki zespół COMA wydaje szósty w swojej karierze album studyjny zatytułowany "Metal Ballads vol.1". Koncert w Wytwórni promować będzie najnowsze wydawnictwo grupy.

29.10.2017 GODZ. 19:00 (NIEDZIELA)


W skład pakietu wchodzi:


  • nocleg bez śniadania
  • 2 bilety wstępu na koncert
  • 10% zniżki na usługi gastronomiczne
  • parkingŁódzki zespół COMA na czele z charyzmatycznym frontmanem, Piotrem Roguckim, znany jest przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. Grupa powstała w 1998 r., zaś w maju 2004 r. wydała debiutancki album "Pierwsze Wyjście z Mroku", który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i publiczność. Płytę nagrodzono m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock.

Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, 3 wydawnictwa koncertowe, a także dwa albumy angielskojęzyczne, które ukazały się na całym świecie. W 2016 r. światło dzienne ujrzał album zatytułowany "2005 YU55", który stanowił sceniczny i muzyczny zwrot w ich karierze, bowiem zbaczając z typowej rockowej ścieżki, Coma skierowała się w rejony bardziej teatralizowane.

Zespół nie zwalnia jednak tempa. Już 20 października 2017 ukaże się krążek zatytułowany "Metal Ballads vol.1", który promować będzie jesienna trasa koncertowa. Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 29 października.
Zameldowanie: 14:00 Wymeldowanie: 12:00
Odwołanie rezerwacji:
Niniejsza rezerwacja ma status niegwarantowany co oznacza, iż zachowuje swą ważność do godziny 18:00 w dniu planowanego przyjazdu. Po tej godzinie rezerwacja traci ważność i Hotel ma prawo ją anulować. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, natomiast kończy o godzinie 12:00 dnia wyjazdu.
Akceptowane karty:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Inne nasze koncerty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij