DoubleTree by Hilton Łódź

Klub Wytwórnia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Wybierz
liczbę osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Informacje o klubie

Klub Wytwórnia to magiczne miejsce pełne wydarzeń kulturalnych. Niepowtarzalny klimat tworzy duch historii i postindustrialny design hal, których przestronność umożliwia organizowanie wydarzeń na dużą skalę. Najczęściej odbywają się tu koncerty artystów polskiej i międzynarodowej sceny. W Wytwórni występowali między innymi Tomasz Stańko, Chris Botti, Jan Garbarek, Kasia Nosowska, Courtney Love, O.S.T.R., Kayah, Kamp!, Maria Peszek, Kult, Edyta Bartosiewicz, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Jazzanova, Leszek Możdżer, Grzegorz Nagórski oraz Glen Miller’s Orchestra. W Klubie usłyszeć można różne gatunki muzyczne, a jego bogaty repertuar sprawia, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tu coś dla siebie.

Karta VIP

Wszystkich, którzy kochają muzykę i planują uczestniczyć w większości wydarzeń kulturalnych organizowanych w Wytwórni, zachęcamy do skorzystania z możliwości zakupienia Karty VIP oferującej szereg korzyści:

  • Bezpłatny wstęp na koncerty, których organizatorem jest Klub Wytwórnia
  • 20% zniżki od ceny dnia na noclegi w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź
  • 20% zniżki w Restauracji Four Colours oraz Golden Barze
  • 20% zniżki na zabiegi i rytuały na twarz i ciało w 10th Floor Spa & Wellness
  • Raz w miesiącu zaproszenie na specjalny poczęstunek do strefy VIP

Koszt Karty VIP wynosi 1 000 PLN na 12 miesięcy. Osoby zainteresowane jej zakupem prosimy o kontakt: +48 797 00 55 02, vip@wytwornia.pl lub zapraszamy na Łąkową 29 do biura Klubu Wytwórnia.

Bezpośrednie połączenie z hotelem

Uczestnicy wydarzeń organizowanych w  Klubie muzycznym Wytwórnia po koncercie mają możliwość wypoczęcia w komfortowych wnętrzach połączonego z obiektem hotelu DoubleTree by Hilton. Więcej informacji na temat pakietu weekendowego oferującego koncert z noclegiem dla dwóch osób znajduje się TUTAJ  Dodatkowo, bilet na koncert gwarantuje jednorazową zniżkę 10% w hotelowym Golden Barze.

Goście hotelu zainteresowani imprezami kulturalnymi odbywającymi się w Wytwórni mogą uzyskać informację na temat aktualnego repertuaru bezpośrednio u Concierge. Takie rozwiązanie sprawia, że na Łąkowej 29 nie ma miejsca na nudę!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij