DoubleTree by Hilton Łódź

Kino 3D

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Wybierz
liczbę osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Rewitalizacja w starym kinie

Znajdujące się obecnie na terenie hotelu kino zostało zaprojektowane po II wojnie światowej przez Jakuba Kirszentsztajna i szybko zasłynęło z doskonałej akustyki. To tutaj swoją premierę miały takie filmy, jak „Ziemia obiecana” Andrzeja Wajdy, „Seksmisja” Juliusza Machulskiego oraz „Potop” Jerzego Hoffmana. 15 września 2013 roku to wyjątkowe miejsce odzyskało dawny blask w nowoczesnym wydaniu. Eksperci TOYA Studios zadbali, aby w sali kinowej, odrestaurowanej w duchu minionej epoki znalazł się wysokiej jakości sprzęt do projekcji filmów 3D oraz profesjonalne nagłośnienie.

Atuty Kina 3D

Doskonała jakość obrazu oraz wzorcowa akustyka Kina 3D idzie w parze z przytulnym wnętrzem oraz kameralną atmosferą. Sala może pomieścić łącznie 160 osób, co daje doskonałą okazję do organizowania wydarzeń kulturalnych, imprez firmowych oraz okolicznościowych. Do dyspozycji Gości jest także klimatyczne foyer (133 m²) z historycznymi schodami, tarasem widokowym na centrum Łodzi oraz nowoczesnym barem na życzenie serwującym napoje i przekąski. Osoby zainteresowane organizacją większego eventu mają możliwość wynajęcia dodatkowo powierzchni znajdującej się pod foyer kinowym o powierzchni 167 m².

 

Imprezy w Kinie

Sala kinowa w połączeniu z foyer stanowi idealne tło zarówno dla kameralnych przyjęć rodzinnych, jak i większych spotkań w gronie przyjaciół. Z powodzeniem mogą odbywać się tu koktajle urodzinowe, imprezy z okazji rocznic, wesela, a nawet śluby cywilne. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę wydarzenia oraz wykwalifikowany personel, dbający o każdy szczegół.  Na życzenia zapewniamy catering, muzykę oraz DJa. Wychodzimy z założenia, że wyjątkowe okazje zasługują na odpowiednią oprawę, dlatego z przyjemnością bierzemy na siebie trud sprostania indywidualnym oczekiwaniom. Wszystko to, aby zapewnić Państwu doskonałą zabawę oraz niezapomniane wspomnienia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij