DoubleTree by Hilton Łódź

Forever Amy (10.05.2020, Niedziela)

Forever Amy (10.05.2020, Niedziela)

zarezerwuj już dziś
  • 1 noc
  • BB - Śniadanie w cenie
  • Tylko na naszej stronie
"Forever Amy" to znakomity projekt muzyczny celebrujący twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse z udziałem muzyków z oryginalnego zespołu artystki! W rolę Amy wcieli się Alba Plano.

W cenę pakietu wliczone są:

  • nocleg ze śniadaniem
  • bilety na koncert
  • 10% zniżki na usługi gastronomiczne
  • parking

Projekt "Forever Amy" powstał w 2019 roku i z dnia na dzień stał się wielką sensacją w Wielkiej Brytanii, a wkrótce w całej Europie. W ciągu pierwszych kilkunastu tygodni od powstania projektu potwierdzono ponad 80 koncertów w ramach europejskiej trasy. 

To niebywałe wydarzenie zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami tej wyprawy są muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny, ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma również znakomitą oprawę wizualną. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady oraz zarejestrowane fragmenty z jej życia.

Zameldowanie: 15:00 Wymeldowanie: 11:00
Odwołanie rezerwacji:
Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Akceptowane karty:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Inne nasze koncerty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij