DoubleTree by Hilton Łódź

Soundedit'19 - Misia Furtak, Mick Harvey Plays Gainsbourg, Stanisław Soyka i Goście (26.10.2019, sobota)

Soundedit'19 - Misia Furtak, Mick Harvey Plays Gainsbourg, Stanisław Soyka i Goście (26.10.2019, sobota)

zarezerwuj już dziś
  • 1 noc
  • BB - Śniadanie w cenie
  • Tylko na naszej stronie
Odkrywamy kolejne karty 11. Soundedit! W tym roku pierwszymi laureatami nagrody "Człowieka ze Złotym Uchem" są Australijczyk Mick Harvey oraz Stanisław Soyka.

W cenę pakietu wliczone są:

  • nocleg ze śniadaniem
  • bilety na koncert
  • 10% zniżki na usługi gastronomiczne
  • parking

Odkrywamy kolejne karty 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit! W tym roku pierwszymi laureatami nagrody "Człowieka ze Złotym Uchem" są Australijczyk Mick Harvey oraz Stanisław Soyka. Nagrody zostaną rozdane podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 26 października (sobota) w Wytwórni. Galę uświetnią występy obu artystów. Mick Harvey na jedynym w tym roku koncercie w Polsce zagra utwory Serge'a Gainsbourga, natomiast Stanisław Soyka planuje zaprosić do udziału w swoim koncercie znakomitych przyjaciół.

Przed koncertem Stanisława Soyki i gości odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagród „Człowieka ze Złotym Uchem”. Soyka zostanie uhonorowany statuetką w uznaniu za „szczególną wrażliwość muzyczną oraz kunszt słowa”. Przed Galą wystąpią Misia Furtak oraz Mick Harvey.

Harvey to australijski multiinstrumentalista, producent i kompozytor. Występował m.in. z zespołami: Nick Cave and the Bad Seeds, Crime And The City Solution, The Birthday Party oraz The Boys Next Door. Produkował nagrania PJ Harvey, Nicka Cave'a, Rowlanda S. Howarda czy Anity Lane. Od lat nie ukrywa swej miłości do twórczości Serge'a Gainsbourga. Wydał cztery albumy z własnymi interpretacjami muzyki i tekstów francuskiego piosenkarza. Ostatni z nich "Intoxicated Women" zawiera głównie duety z różnymi wokalistkami.

 

 

 

Zameldowanie: 15:00 Wymeldowanie: 11:00
Odwołanie rezerwacji:
Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Akceptowane karty:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Inne nasze koncerty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij