DoubleTree by Hilton Łódź

Maleńczuk gra Młynarskiego (23.03.2018, piątek)

Maleńczuk gra Młynarskiego (23.03.2018, piątek)

zarezerwuj już dziś
  • 1 noc
  • BB - Śniadanie w cenie
  • Tylko na naszej stronie
"Maleńczuk gra Młynarskiego" to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji -przypomnienie Wojciecha Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy.

W skład pakietu wchodzi

  • nocleg ze śniadaniem
  • bilety na koncert
  • 10% zniżki na usługi gastronomiczne
  • parking"Maleńczuk gra Młynarskiego" to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji -przypomnienie Wojciecha Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście kompozycji w różnych okresów jego twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki (wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym), celnie punktują dzisiejszy "świat ten źle pomyślany", w którym "poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany".

"Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów. Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka Młynarskiego" - mówił Maleńczuk we wspomnieniu Wojciecha Młynarskiego. 

Koncert w Wytwórni odbędzie się 23 marca.Zameldowanie: 14:00 Wymeldowanie: 12:00
Odwołanie rezerwacji:
Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada
Akceptowane karty:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Inne nasze koncerty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij