DoubleTree by Hilton Łódź

Kortez

Kortez

zarezerwuj już dziś
  • 1 noc
  • Bez wyżywienia
  • Tylko na naszej stronie
Kortez powraca z drugą płytą! Utwory z albumu "Mój Dom" usłyszymy 9 grudnia w Wytwórni.

W skład pakietu wchodzi:

  • nocleg bez śniadania
  • 2 bilety stojące na koncert
  • 10% zniżki na usługi gastronomiczne
  • parking

Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Kortez, czyli Łukasz Federkiewicz, to 27-letni kompozytor i wokalista  pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej.

Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. We wrześniu 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana "Bumerang", która stanowi intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku.

Artysta obdarzony jest niezwykłą muzyczną wrażliwością, ogromnym talentem i głosem, którym zdobył serca setek tysięcy fanek oraz fanów. Wyjątkowy, głęboki i lekko szorstki wokal stał się jego wizytówką. Kompozycje
Korteza, to liryczne ballady niepozbawione wpadających w ucho melodii
i życiowych, ujmujących tekstów.

Druga płyta Korteza "Mój dom" ukaże się 3 listopada. Album to obrazowa, osadzona w czterech ścianach i 9 aktach, historia rozpadu związku. Płytę tworzyli ludzie z najbliższego otoczenia artysty, a praca nad nią zajęła 18 miesięcy. Promować ją będzie trasa koncertowa rozpoczynająca się w październiku.


W Wytwórni Kortez wraz z zespołem zagra 9 grudnia.Zameldowanie: 14:00 Wymeldowanie: 12:00
Odwołanie rezerwacji:
Niniejsza rezerwacja ma status niegwarantowany co oznacza, iż zachowuje swą ważność do godziny 18:00 w dniu planowanego przyjazdu. Po tej godzinie rezerwacja traci ważność i Hotel ma prawo ją anulować. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, natomiast kończy o godzinie 12:00 dnia wyjazdu.
Akceptowane karty:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Inne nasze koncerty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij